AdminS

14-12-2019 Pływacy klubu BOSIR BARCIN po raz pierwszy udali się na „I Międzynarodowe zawody pływackie Junior Cup” do Torunia. Był to debiut jeśli chodzi o taką rangę zawodów. Zawodnikom przyszło rywalizować z klubami całej Polski jak i klubami z Ukrainy. Cel jaki został przedstawiony zawodnikom było sprawdzenie swojej formy pływackiej na zakończenie pierwszej połowy sezonu 2019/2020.

Skład kadry BOSIR BARCIN:

Antkowiak Matylda, Bednarski Hubert, Chareńska Paulina, Czerwińska Nadia, Dudek Lidia, Giętkowski Igor, Grajkowska Julia, Jakubowski Maciej, Jurek Nikodem, Jędrusik Kaja, Kokociński Damian, Kotyńska Zuzanna, Kotyński Borys, Lisiecka Barbara, Lisiecki Błażej, Merecka Amelia, Mierzwa Antonina, Musiał Konrad, Ozga Jakub, Pawłowska Hanna, Piskorska Maria, Rydlewska Adrianna, Sadłowski Kacper, Selim Omar, Szlachcikowski Dominik, Tarnowska Lena, Wiewióra Olga, Wojciechowski Marcel, Wróblewska Oliwia i Zioła Agata.

Sukces przyszedł w postaci 6 medali (1 złoty i 5 brązowych)

Złoty medal zdobył:

Igor Gietkowski 50 m st. grzbietowym

Brązowe medale zdobyli:

Amelia Merecka 25 m st. grzbietowym,

Borys Kotyński 25 m st. grzbietowym oraz 25 m st. dowolny z deska,

Antkowiak Matylda 100 m st. grzbietowym,

Nadia Czerwińska 100 m st. grzbietowym.

Formę jaką pokazali nasi zawodnicy BARDZO DOBRZE rokuję na dalszą część sezonu 2019/2020. Widać było ZAANGAŻOWANIE, DETERMINACJĘ I WALKĘ do samego końca.

JEST MOC SIŁA I ADRENALINA BRAWO ‼!

Andrzejewska Karolina BOSiR