AdminS

14 grudnia odbyło się ostatnie spotkanie w roku w ramach „Chwili oddechu”, adresowanej do dzieci i młodzieży niepełnosprawnej z naszej gminy. Tym razem wspólnie spędzony czas wykorzystaliśmy głównie na zabawę, relaks przy nowo zakupionej kaskadzie światłowodowej i kąpiele w basenie z kulkami. Zaprosiliśmy też przebywającego w okolicy św. Mikołaja, który z radością nas odwiedził, wysłuchał śpiewanych kolęd i wręczył wszystkim paczuszki  z niespodzianką. Dorosłym również. Nie zabrakło wspólnej sesji zdjęciowej. Dziękujemy św. Mikołaju! Spotkanie zakończyliśmy poczęstunkiem, w trakcie którego próbowaliśmy już świątecznego przepysznego piernika. Nasze sobotnie spotkania w ciągu roku nie byłyby możliwe, gdyby nie zaangażowanie wolontariuszy: dorosłych i młodzieży. Wszystkim należą się ogromne podziękowania. Do zobaczenia w nowym roku. 

                                                                                             Magdalena Kucharska