AdminS

Konkurs na kalendarz adwentowy jest już tradycją w Zespole Szkół w Barcinie. W tym roku szkolnym miał on po raz pierwszy zasięg konkursu gminnego. Do konkursu przystąpili uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. dr. Stanisława Krzysia w Barcinie oraz z Zespołu Szkół w Barcinie. Uczestnicy wykazali się kreatywnością, oryginalnością  oraz pomysłowością w tworzeniu prac, w których znajdowały się zwroty świąteczne w języku niemieckim oraz słodkości. Kalendarz adwentowy to specjalny kalendarz, służący do odliczania dni od pierwszego dnia adwentu do Wigilii Bożego Narodzenia.

Komisja wybrała najlepsze i najciekawsze prace w trzech kategoriach:

I- III - Eliza Słodkowska klasa Ic Zespół Szkół w Barcinie

IV - V - Zuzanna Marciniak klasa Va Zespół Szkół W Barcinie

VI - VIII - Kasjan Figas klasa VII Szkoła Podstawowa nr 1 im. dr. Stanisława Krzysia w Barcinie.

Zwycięzcom gratulujemy wygranej, a wszystkim uczestnikom pomysłowości, staranności i pracowitości potrzebnych przy wykonywaniu takich cudów, które można zobaczyć w naszej galerii. Dyplomy oraz nagrody wręczone zostaną na apelu podsumowującym I semestr nauki w obu szkołach.


Ewelina Ziętek