AdminS

Wielkie dzięki za wspaniałe granie! Dzięki Waszej hojności, przychylności, serdeczności i WIELKIEMU SERCU udało nam się zebrać podczas 28 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy niewyobrażalną kwotę: 21889,78

Znowu się wspaniale udało bo, tego dnia  wszyscy byliśmy  razem: rodzice, uczniowie, nauczyciele, ale także nasi wierni od lat przyjaciele. Mamy, babcie, ciocie od soboty piekły przepyszne ciasta, uczniowie i nauczyciele przygotowali stoiska pełne ofiarowanych przez Was fantów, nasi przyjaciele – sponsorzy, Ci sami niezawodni od lat przekazali wspaniałe gadżety na licytację, do sklepiku i produkty do kawiarenki. Najmłodsi spędzali czas w kąciku zabaw plastycznych, a po holach grasował kot w worku. Były wspaniałe występy uczniów naszej szkoły, przedszkolaków z barcińskich placówek, którzy  grają z nami od samego początku, sekcji wokalnej i tanecznej z MDK w Barcinie, zespołów wokalnych Retro i Emeryci oraz Oliwii Rybczyńskiej. 

Dziękujemy wszystkim sponsorom, rodzicom, niezastąpionym paniom z kuchni i z obsługi, uczniom i nauczycielom za pomoc w zorganizowaniu tego Finału. Dziękujemy za współpracę Miejskiemu Domu Kultury, Kołu Gospodyń Wiejskich z Mamlicza oraz paniom z Biblioteki Publicznej w Barcinie.

Podczas gorących licytacji prowadzonych przez panie Renatę Dziurzyńską, Marzenę Wolską oraz pana Artura Jakubowskiego udało się zebrać aż 9612,05 zł.

Poszczególne stoiska zebrały:

Sklepik 2691,49. Kronika 499,48, Kot w Butach 505,71, Anioły 880,53, Wpłatomat 88,42, Kącik plastyczny 112,47, Kawiarenka 35554,15, Loteria. 17779,95, Biblioteka Publiczna 1747,81, Galaretki 148,40

Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI!!!!!!!!

Galeria zdjęć MDK Barcin