AdminS

Noc z 10 na 11 stycznia 2020 r. na długo pozostanie w pamięci uczniów klasy VII c z powodu zorganizowanego w szkole biwaku integracyjnego. Młodzież miała okazję lepiej się poznać i zawiązać ze sobą "przyjacielskie sznurki". Główną atrakcją była zorganizowana przez opiekunów (wychowawcę - p. Halinę Kolińską oraz nauczycielkę – p. Dominikę Wysocką) gra terenowa polegająca na zlokalizowaniu przez grupy miejsc z ukrytymi zadaniami i rozwiązaniu ich. Były szyfry, łamigłówki, krzyżówka, pytania logiczne, zadania polonistyczne, matematyczne, nagrywanie układów tanecznych oraz wskazywanie wspólnych dla wszystkich członków grupy: zainteresowań, lęków, a nawet deklaracja pomocy rodzicom w obowiązkach domowych. Po zaprezentowaniu wykonanych zadań na wszystkich czekały nagrody.        Podczas spotkania okazało się, że w klasie jest wielu pasjonatów sportu, a szczególnie gry w bilard – rozgrywki trwały do 4.00 nad ranem.

Mimo włączonej do spania muzyki relaksacyjnej, niektórym uczniom udało się nie zmrużyć oka do rana. Od 7.00 wszyscy zgodnie sprzątali miejsce biwakowania i ok. 9.00 niewyspani, ale szczęśliwi rozeszli się do domów.

Halina Kolińska