AdminS

W nocy 21/22 lutego klasa 5 c postanowiła spędzić w szkole. Obładowani odpowiednim sprzętem - śpiworami, poduszkami i przekąskami pojawiliśmy się w progach szkoły. Naszą bazą na tę noc została biblioteka, świetlica i mała sala gimnastyczna przy ulicy Polnej. Hasło przewodnie naszego spotkania brzmiało: kolorowe średniowiecze. Dziewczęta przebrane za damy uczestniczyły w pasowaniu na rycerza jednego z chłopców. Odbył się też turniej rycerski .... na balony. Rycerz musi mieć herb więc stworzyliśmy ich kilka. (Teraz wiszą w sali 26. Mieliśmy też inne atrakcje jak odszyfrowanie zapisków ukrytych na terenie szkoły. Graliśmy w różne gry na sali, obejrzeliśmy film.... spędzaliśmy czas razem fajnie się bawiąc. Zjedliśmy też pyszną kolację - pizzę. Ale przede wszystkim spędziliśmy ten czas razem. Wierzcie było warto! Bardzo dziękujemy mamom, które wsparły nas w tym projekcie.