AdminS

Uwaga konkurs !!! Polski Związek Lekkiej Atletyki rusza z konkursem „Pokoloruj nasz świat”. Na laureatów czekają wartościowe nagrody. Zachęcam bardzo do udziału dzieci i młodzież z Naszej szkoły i Gminy Barcin. Uczestnicy konkursu mają za zadanie wybranie jednej z dostępnych ilustracji, pokolorowanie jej, a następnie przesłanie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Termin nadsyłania prac mija o godzinie 20:00, 22 maja 2020 roku. W tytule wiadomości należy wpisać Konkurs Pokoloruj nasz świat. Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody. Konkurs prowadzony jest w dwóch grupach wiekowych (do 10 lat oraz w przedziale od 11 do 16 lat). Obrazki dostępne są pod udostępnionym niżej linkiem. Znajdą tam Państwo również szczegółowy regulamin konkursu oraz oświadczenie rodzica opiekuna prawnego.

http://www.lekkoatletykadlakazdego.pl/obok-sli…/1463,konkurs

Zachęcam bardzo do udziału w konkursie i zapraszam uczestników programu Lekkoatletyka dla każdego oraz dzieci chcące zaprzyjaźnić się z lekkoatletyką na zajęcia. MY JUŻ TRENUJEMY, klasy 1-3 i 4-6, grupy 6 osobowe, stadion lekkoatletyczny.

Informacje u trenera Rafał Moritz