AdminS

                          

Trwa miesiąc maj. W tym czasie w sposób szczególny modlimy się do Matki Bożej . Dziewczynki, Madzia Jędykiewicz i Paula Nowak otrzymały specjalne zadanie z religii. Polegało ono na narysowaniu, skserowaniu lub wycięciu przydrożnej kapliczki i ozdobieniu jej kwiatami. Uczennice wykonały polecenie w 200%.To przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Paula wraz ze swoimi Rodzicami i siostrą wybrała się na wycieczkę po naszej okolicy szukając kapliczek i  figurek Madonny. Na załączonej fotografii widzimy zdjęcia z Zalesia Barcińskiego, Dziarnowa, Janikowa, Ludziska, Kruszy Duchownej , Markowic, Mielna i Kniei. Tam cała rodzina pomodliła się i ruszyła w dalszą drogę. Madzia z kolei z pomocą Rodziców poprawiała po śladzie  figurkę Maryi oraz kapliczkę i całość pomalowała farbami. Można obejrzeć jej poczynania krok po kroku. Dziewczynkom wyszły super cudeńka, a wszystko to na chwałę Bożą. Kochani Rodzice bardzo Wam dziękuję za pomysłowość, zaangażowanie i wszelką pomoc .

Urszula Osuch