AdminS

W obecnym trudnym czasie Uniwersytet Jagielloński w Krakowie podjął decyzję o zdalnym przeprowadzeniu finałów konkursów organizowanych z okazji Miesiąca Języka Ojczystego. Organizatorzy podziękowali za rekordową liczbę zgłoszeń i pogratulowali laureatom.

Niezmiernie jest nam miło poinformować, iż uczniowie Zespołu Szkół zajęli miejsca na podium. W kategorii „Stereotypy a rzeczywistość” II miejsce zdobyła grupa uczniów z Liceum Ogólnokształcącego w Barcinie w składzie: Antoni Puzio, Julia Hełminiak oraz Martyna Braciszewska, zaś III miejsce zajęła uczennica Wiktoria Ratajczak z klasy VIII a Szkoły Podstawowej nr 2 im. J. Brzechwy. Opiekunem merytorycznym laureatów z liceum jest pani Hanna Grobelska, natomiast uczennicę ze szkoły podstawowej wspierała pani Iwona Szkopiak.

Iwona Szkopiak