AdminS

W pewien kwietniowy dzień nauki zdalnej rozmawialiśmy o teatrze lalek. Jednym z zadań było wykonanie lalek teatralnych z przedmiotów codziennego użytku. Tak powstały nasze kukiełki. Jedne zrobione są z drewnianych pałek lub łyżek kuchennych, inne ze skarpetek, a jeszcze inne z papierowych elementów. Potem nasunęła nam się myśl, aby te kukiełki „ożywić”. W taki sposób rozpoczęliśmy naszą przygodę i długą pracę nad przygotowaniem przedstawienia kukiełkowego w wersji online. Był przydział ról, praca nad scenariuszem, wielokrotne próby, nagrywanie, montaż scen, nie brakowało również okazji do żartów i śmiechu.

Dzisiaj mamy ogromną przyjemność zaprezentować naszą pracę. Życzymy wszystkim miłych wrażeń podczas oglądania naszego teatrzyku „ Podróż przez krainę bajek”.

Uczniowie klasy 3 a z wychowawczynią