AdminS

          

        

26 czerwca uczniowie klas ósmych Zespołu Szkół w Barcinie zakończyli naukę i pożegnali się ze szkołą. W tym roku uroczysta akademia była inna niż zwykle. Każda z trzech klas ósmych brała udział w osobnych spotkaniach, do czego zmusił nas obowiązujący reżim sanitarny. Piękny wystrój sali gimnastycznej potęgował uroczysty nastrój akademii.

W kolejnych spotkaniach wzięli także udział rodzice i nauczyciele uczący w danej klasie. Wśród życzeń pojawiło się jedno nowe-obyście nowy rok szkolny, w nowej szkole  przeżywali bez masek, odkażania oraz pozostałych obostrzeń związanych z epidemią. Nie obyło się bez wzruszeń, czemu trudno się dziwić po ośmiu wspólnych latach.

Drodzy Absolwenci, raz jeszcze, wszystkiego najlepszego, niech spełnią się Wasze marzenia o nauce w nowej, spokojnej szkole, wśród nowych kolegów i koleżanek oraz życzliwych nauczycieli.

Zdjęcia z uroczystośći wkrótce w galerii na stronie.

Elżbieta Klonowska