AdminS

             

 

Zgodnie z działaniami zaplanowanymi w projekcie finansowanym przy wsparciu Fundacji Lafarge WSPÓLNIE (15 tys. złotych), mającym na celu utworzenie "zielonego zakątka" jako innej przestrzeni do nauki i spędzania szkolnego czasu wolnego na świeżym powietrzu,koordynatorzy w czerwcu złożyli zapytania ofertowe oraz dokonali analizy otrzymanych propozycji. Trwają prace nad przygotowaniem terenu. Jest to również czas dokonywania zakupu poszczególnych elementów wymienionych w budżecie projektu. Na razie więc wybory dokonują się między ... konewką zieloną, a pomarańczową, skrzynką na rośliny w drewnie surowym, a już impregnowanym. Realizacja projektu nabiera tempa, a z czasem nabierze też konkretnych kształtów i kolorów. Z nowym rokiem szkolnym z radością będziemy mogli korzystać z efektów końcowych tego ciekawego przedsięwzięcia, którego autorami są p.E.Ziętek, p.I.Forgiel, p.R.Moritz.

Lucyna Taraska Ewelina Ziętek