AdminS

23 sierpnia w Parku Wolności w Barcinie odbył się Piknik dla Celinki. Zespół Szkół w Barcinie był jego współorganizatorem. Przez kilka tygodni zbieraliśmy i pakowaliśmy fanty na loterię, do sklepiku i na licytacje, które odbywały się na scenie podczas pikniku. Impreza miała charakter charytatywny. Celinka Andrzejewska z Szubina choruje na SMA typu 1 – rdzeniowy zanik mięśni. Najgorsza postać – niemowlęca. Celinka walczy o życie, jednak jedynym ratunkiem jest terapia genowa, która z powodzeniem podawana jest w USA, a od niedawna udostępniona dla pacjentów w Polsce. Terapia genowa, o której mowa nie jest refundowana przez NFZ, a jej koszt budzi przerażenie – 9 mln złotych. Kolosalna kwota do uzbierania. Stoisko Zespołu Szkół (sklepik + fanty) zebrało dla Celinki 3422,42 zł. Przedmioty, które z braku czasu nie zostały zlicytowane czy sprzedane podczas pikniku są wystawiane na FB na stronie „Licytacje dla Celinki”, które w imieniu ZS prowadzi Magdalena Pałka. Na licytacjach na FB Zespół Szkół wspomógł Celinkę do tej pory kwotą 1745 zł. Zapraszamy chętnych na nasze aukcje:

https://www.facebook.com/groups/262612651515818

Grono darczyńców, którzy dołączyli do naszej akcji:

Lucyna Najsztub właścicielka kwiaciarni

Sławomir Nowak właściciel sklepu papierniczego „Kredka”

Pizzernia „U wuja”

Sklep Odzieżowy RAVEN

Barbara i Krzysztof Nowak właściciele Hurtowni „BARBARA”

Monika Moritz właścicielka Salonu Kosmetycznego „MORANI”

Marek Maciejewski właściciel „PLANETY SMAKU”

Roman Cesarz Dyplomowany Instruktor „Akademii Paznokcia EURO FASHION”

Tadeusz Tokarski właściciel Salonu Jubilerskiego

Daria i Krzysztof Markiewka właściciele sieci spożywczej MARKIEWKA

Piekarnia „Piekuś”

Ewa Masztalerz

Środowiskowy Dom Samopomocy w Barcinie

Szkoła językowa WHAT’S UP SCHOOL – Anna Borkowska

Szkoła językowa KINGdom – Michalina Żywiałowska

BOSiR

Agnieszka Rydlewska

Marta Wilk - Wierzbińska

BPMiG Barcin

Drukarnia Żądza Czynów Bartosz Woźniak

„Pasja Łączy Pokolenia” przy Bibliotece w Mamliczu

Koło Gospodyń Wiejskich Mamlicz

Sklep „Myszka”

Sklep „Jaś i Małgosia”