AdminS

Tak, to już XIX Europejski Dzień Języków organizowany w naszej szkole. W tym roku, ograniczeni koniecznością zachowania środków ostrożności ze względu na pandemię, przygotowaliśmy obchody tego święta w nieco inny sposób. Na gazetce na I piętrze pojawiały się pytania konkursowe związane z różnorodnymi językami obcymi oraz kulturą krajów świata. Zadaniem uczniów było rozpoznanie języków, w jakich były napisane przykładowe wyrazy, rozkodowanie zadania zaszyfrowanego w kodach QR, odnalezienie liter w różnych alfabetach oraz rozwikłanie zagadki. Spośród uczniów, którzy wysyłali odpowiedzi na platformie TEAMS komisja w składzie: Anna Kończal, Lucyna Taraska, Ewelina Ziętek i Katarzyna Wachowska wyłoniła zwycięzców.

Klasy VI- Antoni Woźniak kl. VIe

klasy VII- Martyna Nowak kl. VIIa

klasy VIII- Kacper Buzała kl. VIIIa

klasy I-III liceum- Olga Napierała I LO

Wszystkim uczestnikom zabawy dziękujemy za podjęcie wyzwania. Zwycięzcom gratulujemy

i zapraszamy po odbiór nagród.

Katarzyna Wachowska