AdminS

Aktualna sytuacja epidemiologiczna w naszym kraju sprawiła, iż stacjonarne zbiórki gromad zuchowych zostały zawieszone przez Główna Kwaterę ZHP do odwołania. Nie oznacza to, że Zuchy i Zuchenki z gromady „Szare Wilczki” zaniechały jakichkolwiek działań! Do połowy października spotykaliśmy się na zbiórkach raz w tygodniu. Powitaliśmy w naszych szeregach nowych członków, z czego bardzo się cieszymy! Część z nas uczestniczyła w Pikniku Rodzinnym zorganizowanym w Harcerskim Ośrodku Wypoczynkowym w Smerzynie, gdzie oficjalnie komendant Hufca Pałuki p. Alicja Przybyłowicz otworzyła nowy rok harcerski. Atrakcji nie brakowało! W trakcie zbiórek stacjonarnych, przy zachowaniu wszelkich wymogów sanitarnych wspólnie bawiliśmy się, poznawaliśmy oraz uczyliśmy. Obecnie pracujemy w trybie on-line, ale nie tracimy zapału i chęci do pracy. Cały czas jesteśmy aktywni! Wykonujemy różne zadania oraz zdobywamy sprawności. Staramy się zdobyć sprawność poszukiwacza nieznanego lądu. W tym celu udaliśmy się do Afryki, gdzie wirtualnie poznajemy ten kontynent, jego mieszkańców, ich kulturę i zwyczaje. Zuchy samodzielnie wykonały plakaty o Afryce, zaprojektowały biżuterie i wspaniałe stroje. Jestem z Was bardzo dumna! Cieszę się, że zaangażowaliście się we wszystkie działania. Mam nadzieję, że wkrótce się zobaczymy! Zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć z Waszych dotychczasowych poczynań.

Z harcerskimi pozdrowieniami Czuwaj!

Drużynowa gromady „Szare Wilczki” Emilia Pałecka