AdminS

W piątek, 30.10.2020r. uczniowie klasy II c oficjalnie stali się członkami Dyskusyjnego Klubu Książki dla dzieci działającego przy Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Barcin. Spotkanie poprowadziła pani Joanna Kujawa – Drozdowska, która przywitała dzieci, wyjaśniła czym zajmuje się DKK, w jakim celu się spotykamy, a także omówiła zasady obowiązujące jego uczestników. Następnie przeczytała dzieciom wzruszającą opowieść o sile wyobraźni, magii i mocy czytania, której bohaterem był chłopiec o imieniu Jerzyk. Jeśli jesteście ciekawi jak potoczyła się jego historia, zachęcamy do wypożyczenia książeczki pt. „Najwyższa na świecie wieża z książek” B. Roccio. W drugiej części naszego spotkania dzieliliśmy się wrażeniami, po samodzielnym przeczytaniu książki pt. ”Droga na górę”. Opowieść o drodze życia, prawdziwej przyjaźni i wzajemnej trosce bardzo nam się podobała!

W ramach DKK będziemy spotykać się raz w miesiącu. Już nie możemy się doczekać!

Uczniowie klasy IIc z wychowawczynią