AdminS

Z okazji święta naszych kochanych zwierzaków, które wypadało 4 października, tak samo jak w zeszłym roku, prowadziliśmy zbiórkę charytatywną dla schroniska. Przez dwa tygodnie przynosiliśmy do szkoły karmę dla psów i kotów oraz różne koce, narzuty, czy zabawki. Na koniec zawieźliśmy wszystko do schroniska w Inowrocławiu. 4 października przypadał w niedzielę, jednak nie przeszkodziło to nam przeprowadzić konkurs na najpiękniejsze zdjęcie ze swoim pupilem, które uczniowie mogli dodawać pod postem na naszej stronie na facebooku. I chociaż bardzo ciężko było wybrać, ponieważ na wszystkich zdjęciach było widać , jak uczniowie kochają swoje zwierzaki, to w końcu wybraliśmy trzy najpiękniejsze z najpiękniejszych:

Michalina i Leoś                  Marysia z kozą Kaśką              Ala i Tropik

                             

Dziewczyny wraz ze swoimi pupilami otrzymały drobne upominki. Jeszcze raz bardzo dziękujemy uczniom, rodzicom oraz nauczycielom, którzy włączyli się w tę akcję. Cieszymy się bardzo, że jest jeszcze tyle dobrych duszyczek, które chcą dbać o zwierzęta.

Iwona Goździk,

Halina Pietrzak,

Ewa Wolska,
Dominika Wysocka-Bieda