AdminS

„Dzieci z Bullerbyn” Astrid Lindgren to jedna z najpopularniejszych książek dla dzieci. Właśnie tę lekturę przeczytali uczniowie klasy III d a następnie wykonali piękne prace techniczne – makiety gospodarstw w Bullerbyn o każdej porze roku. Poznaliśmy wspaniałe przygody rówieśników wychowanych poza erą smartfonów, lubiących zabawę na świeżym powietrzu, grających w klasy, czy bawiących się wśród pól i łąk. Po prostu wiodących beztroskie, tak bliskie nam dzieciństwo, z dala od pędu i hałasu. To była świetna, wspólna zabawa dla każdego z nas. Niestety ostatnia bo przyszło nauczanie zdalne. Swoje prace mogliśmy także zaprezentować klasie IIIa i ich paniom oraz pani wicedyrektor Małgorzacie Wiland. Projekt wykonany w ramach działań związanych z Narodowym Programem Rozwoju Czytelnictwa.

#NarodowyProgramRozwojuCzytelnictwa

Realizatorzy projektu

klasa III d wraz z panią Agatą Baczyńską, Pauliną Jasnowską, Justyną Świebodą.