AdminS

W tym trudnym czasie, kiedy zmagamy się z wieloma problemami związanym   z epidemią koronowirusa nie zapominajmy o tych, którzy potrzebują naszej pomocy. Zbliża się piękny czas Świąt Bożego Narodzenia oraz dzień św. Mikołaja, na który     z utęsknieniem czekają wszystkie dzieci. Takim dzieckiem jest także Celinka Andrzejewska z Szubina, która choruje na rdzeniowy zanik mięśni. Cena terapii genowej, której Celinka powinna zostać poddana to 9 milionów złotych czas płynie pozostało niewiele czasu a nadal brakuje ponad 5 milionów. Zróbmy Mikołajkowy prezent Celince i pomóżmy jej rodzicom w zbiórce pieniędzy na leczenie. Pomóc można klikając w link https://www.siepomaga.pl/prezentodzswbarcinie i wpłacając pieniądze na skarbonkę „Mikołajkowy prezent dla Celinki od Zespołu Szkół w Barcinie”. Pieniądze, które zostaną wpłacone do skarbonki, automatycznie przekazywane są na konto Celinki. Pokażmy jak wielkie serca ma cała społeczność Zespołu Szkół w Barcinie. Liczy się każda złotówka. Zachęcam do pomocy Ewa Masztalerz.