AdminS

Koniec projektu to czas podsumowań. Wśród wielu działań związanych z Narodowym Programem Rozwoju Czytelnictwa znalazło się też parę konkursów. Te, które opierały się na formie ustnej lub testowej zostały już opisane, jednak w kilku prosiliśmy Was o wykonanie plakatów, trailerów, lapbooków czy nagranie czytania. Tuż po świętach jury w składzie: pani dyrektor Marzena Wolska, pani dyrektor Małgorzata Wiland i pani dyrektor Grażyna Stypczyńska oceniły nadesłane prace i wskazały zwycięzców. Ich wybór umieściłam w interaktywnym plakacie. Dowiecie się z niego, czego dotyczył nasz projekt, poznacie ogólne informacje o konkursach (szczegółowe również, po kliknięciu w nazwę danego konkursu), zwycięzcy wyświetlą się Wam po naciśnięciu żółtej gwiazdki z prawej strony, a jeśli interesują Was same prace wystarczy nadusić granatowe oczko po lewej stronie. Wszystkim tym, którzy wzięli udział w konkursach bardzo dziękuję, a zwycięzcom serdecznie gratuluję.

Halina Pietrzak