AdminS

Kochani, wielkimi krokami zbliża się 29 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Czasy mamy trudne, nie ma możliwości zorganizowania takiego Finału w szkole, na jaki z pewnością każdy z nas i Was czeka. Ale nie poddajemy się. Cel, jaki przyświeca akcji, jest wspaniały, a pomoc szpitalom i maluchom w nich leczonym niezmiennie potrzebna. Wierzymy, że i w tym roku będziecie z nami- trochę na żywo i jeszcze bardziej wirtualnie. W niedzielę 31 stycznia zapraszamy jak zawsze do naszej kawiarenki Owsiakowej, która w tym roku wyjątkowo będzie przy Miejskim Domu Kultury w Barcinie. Jak zwykle liczymy na nasze kochane mamy, ciocie i babcie. Wierzymy, że jak co roku nasze kawiarniane stoły uginać się będą od ciast, rogalików, muffinek i innych słodkości  Podczas spotkania WOŚP owego przy MDK będzie też można nabyć fanty w naszym sklepiku. Przyjdźcie i razem zagrajmy w orkiestrze. Uruchomiona została także wirtualna skarbonka, do której każdy z Was może wpłacić pieniądze. Na FB szkoły zostaną wystawione przedmioty, które będzie można wylicytować. Obiecujemy wspaniałe i jedyne w swoim rodzaju fanty. Wiemy, że jak co roku przyłącza się do nas Przedszkole nr 2 w Barcinie. Zawsze możemy na nich liczyć! Czekajcie na dalsze szczegóły i jeśli macie ochotę już możecie wrzucić grosik do naszej skarbonki.