AdminS

Szanowni Państwo,

Miasto i Gmina Barcin przystąpiła do opracowania Strategii Rozwoju Miasta i Gminy Barcin na lata 2021 – 2030.

Jest dla nas bardzo ważne, żeby Państwo jako mieszkańcy wypowiedzieli się na temat tego, co jest dla Państwa ważne, co się Państwu nie podoba, w czym upatrują Państwo szanse na rozwój naszej lokalnej społeczności.

Dlatego zachęcamy do udziału w naszej ankiecie.

Poniżej zamieszczamy link do kwestionariusza ankiety, poprzez wypełnienie której otrzymają Państwo możliwość wypowiedzenia się na temat tego, jak się Państwu tu żyje i mieszka oraz co należałoby by zrobić z Państwa punktu widzenia, by żyło się tu lepiej. Wystarczy klikną w poniższy link i wypełnić

https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=nv4x-szex0eAVdJs2f-NaZBYIeWV3-ZDr9ublCL_JStUNk9LNlI3QUlIV1BRNEgzSDBXQ1ZYUkgyQS4u

Na Państwa opinie i ankiety czekamy do 10 lutego 2021 roku.