AdminS

W ramach kampanii społecznej ,, Ja nie widzę Ciebie, Ty zobacz mnie" z okazji Międzynarodowego Dnia Białej Laski uczniowie naszej szkoły wzięli udział w III ogólnopolskim konkursie plastycznym pt.,, Znana książka pełna wartości". Patronat honorowy nad tegoroczną edycją objęli: Ministerstwo Edukacji Narodowej, Instytut Pamięci Narodowej, Wojewoda Kujawsko - Pomorski, Marszałek Województwa Kujawsko - Pomorskiego, Kujawsko - Pomorski Kurator Oświaty, Zachodniopomorski  Kurator Oświaty, Starosta Powiatu Bydgoskiego, Prezydent Miasta Bydgoszczy, Poczta Polska S. A.  W pierwszym etapie konkursu wyłoniono pracę siedmiorga uczniów, które zostały wysłane do organizatora - Kujawsko - Pomorskiego  Specjalnego Ośrodka  Szkolno - Wychowawczego Braille'a w Bydgoszczy. 

Spośród 228 uczniów z 49 szkół i przedszkoli z całej Polski w pierwszej trójce znalazła się uczennica naszej szkoły Maja Szwed, która w kategorii wiekowej klas I - III zdobyła III miejsce.

Na konkurs wykonała pracę przestrzenną pt.,,O rybaku i złotej rybce". 

Serdecznie gratulujemy Mai i życzymy dalszych sukcesów. Wszystkich uczniów zachęcamy do udziału w konkursie w przyszłym roku szkolnym. 

I. Goździk, K. Moritz