AdminS

Piątek 11 lutego upłynął w szkole w atmosferze miłości i przyjaźni. Pełen radości nastrój potęgował odświętny wystrój szkoły, ozdobionej czerwonymi serduszkami oraz innymi ozdobami kojarzącymi się z miłością i zakochaniem. A wszystko to z okazji Dnia Świętego Walentego, popularnie zwanego walentynkami. Jak co roku w naszej szkole zorganizowano pocztę walentynkową. Przez cały tydzień uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkoły mogli wrzucać do specjalnych skrzynek serduszka i kartki walentynkowe (w większości własnoręcznie wykonane) z życzeniami. Następnie poczta została odpowiednio posegregowana i szkolne amorki rozdały je wszystkim adresatom z klas I -III. Nie zabrakło również wyrazów sympatii pod adresem Dyrekcji szkoły, nauczycieli i pracowników obsługi. 

Poczta walentynkowa cieszyła się dużą popularnością, a obdarowanym przyniosła wiele radości i uśmiechu. Dodatkowym akcentem podkreślającym nastrój tego dnia były czerwone stroje niektórych uczniów i nauczycieli. Z okazji Święta Zakochanych została wykonana okolicznościowa gazetka. Pamiętajcie o tym, że ,,miłe słówka'' poprawiają humor i ułatwiają relacje  międzyludzkie. Zapraszamy do wysłuchania piosenki oraz obejrzenia fotorelacji z naszych szkolnych walentynek.

Organizatorzy: I. Goździk, H. Pietrzak, R. Szaforz