AdminS

Zima w tym roku nas rozpieszcza i na pewno rekompensuje długie godziny spędzone przed monitorami komputerów. Uczniowie klasy IV A wraz z rodzicami i wychowawczynią p. Marleną Korgul postanowili rozpocząć wyzwanie, którego celem jest wspieranie i motywowanie do większej aktywności. Inspiracją do zimowego challengu stały się materiały opracowane przez psychologa szkolnego p. Annę Rucińską- Niesyn, z którymi wychowawczyni szczegółowo zapoznała rodziców podczas ostatniego zebrania. Na refleksje i reakcje rodziców nie trzeba było długo czekać. Wszyscy zgodzili się, że obecna forma edukacji jest dla wszystkich (uczniów, nauczycieli, rodziców) bardzo męcząca, dlatego należy postawić na większą aktywność fizyczną. Uczniowie klasy IV A połączyli ją także z aktywnością twórczą i kreatywnością! Zapraszamy do obejrzenia filmiku i zachęcamy do praktykowania naszych pomysłów. Ciekawe, co wymyślą nominowani?

Zimową rękawicę rzucamy do:

* pani dyrektor Marzeny Wolskiej,

* klasy IV B i wychowawczyni p. Iwony Szkopiak,

* klasy IV C i wychowawczyni p. Jolanty Lubeckiej- Grobelnej.

Liczymy na kolejne nominacje oraz aktywne i twórcze pomysły! Udanej zabawy!