AdminS

Kiedy większość z nas już zapomniała, czym jest konkurs kuratoryjny, jakim wyzwaniem jest starać się o udział w etapie rejonowym, dla 3 naszych uczniów przygoda jeszcze się nie zakończyła. W pierwszej połowie marca będą zmagać się z zadaniami na etapie wojewódzkim, by walczyć o tytuły Finalisty (30%), ale przede wszystkim Laureata (90%).Pod czujnym, wymagającym okiem swoich nauczycieli (Pań G. Sudoł, K. Wachowskiej, A. Huszczy,J. Lubeckiej-Grobelnej,K.Czyżewskiej) A Polak, B. Koliński, P. Dajerling przygotowują się z historii, fizyki, chemii, geografii i j. angielskiego. Zgłębiają teorie, nie tylko spiskowe. Ćwiczą, czytają, analizują i liczą-nie tylko na siebie, ale i na łut szczęścia. Z naszej strony zapewniamy o mocno zaciśniętych kciukach, gwarantujemy przynajmniej jedno-kibicujemy gorąco. 4,5,11,16 i 18 marca w murach naszej szkoły przy ul. Polnej (ten etap również odbywa się zdalnie) na pewno nie będziecie sami. Olek-sukces już ma na swoim koncie, jest, bowiem uczniem klasy VII. Phillip i Bartek są już w klasie VIII, ale sukcesy lubią w  liczbie mnogiej. Łącząc swoje zainteresowania z różnych dziedzin czerpią jeszcze przyjemność z doskonalenia znajomości języka angielskiego.

Panowie-etap wojewódzki jest Wasz!