AdminS

W roku szkolnym 2020/2021 r. uczniowie naszej szkoły brali udział w następujących konkursach historycznych.

W konkursie kuratoryjnym, w etapie wojewódzkim, Aleksander Polak z klasy 7a został finalistą a Hubert Puzio z klasy 8b zakończył zmagania na etapie rejonowym.

W lutym odbył się w Gąsawie Powiatowy Konkurs Wiedzy o Powstaniu Wielkopolskim naszą szkołę reprezentowali Hubert Puzio z klasy 8b i Jan Redzik z Klasy 8a. Chłopcy brali udział w dwóch etapach tego konkursu, w pierwszym musieli przygotować prezentację multimedialną na wybrany temat, w drugim odpowiadali on-line na pytania testowe. Otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe.

W trzecim z konkursów „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego ….” do etapu rejonowego awansowali Aleksander Polak, Hubert Puzio i Jędrzej Zieliński z klasy 6c. A do etapu wojewódzkiego przeszedł Aleksander Polak.

Opiekunkami merytorycznymi wyżej wymienionych uczniów jest Ewa Gościńska i Grażyna Sudoł.

Gratulujemy naszym pasjonatom osiągniętych rezultatów i życzymy dalszych sukcesów. Trzymamy kciuki za Olka w dalszych zmaganiach.

E.G. i G.S.