AdminS

5.06.2021 roku w Sępólnie Krajeńskim odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików i Młodziczek w Tenisie Stołowym. ULKS / BOSIR Barcin reprezentowała Zuzanna Kwaśniewska. Barcinianka jest jeszcze Żaczka, więc walczyła w starszej grupie wiekowej. W imprezie brało udział 12 najlepszych zawodników i zawodniczek z listy z województwa pomorskiego i z województwa kujawsko - pomorskiego. Zuzia jest teraz w okresie roztrenowania i wynik nie był aż tak ważny.

Podopieczna Wojciecha Kowala miała okazję zagrać z jedynką turnieju oraz z kilkoma innym bardziej doświadczonymi zawodniczkami. Ostatecznie została sklasyfikowana na miejscu dziewiątym.

W deblu grała z koleżanką z Sępólna Krajeńskiego. Tutaj poszło dziewczynom lepiej. Pewnie weszły do ósemki turnieju. Niestety Marta Knapik, z którą Zuzia grała gry deblowe doznała kontuzji kostki i nie mogła w stu procentach pokazać swoich umiejętności przy stole. Ostatecznie dziewczyny zajęły piąte miejsce! Brawo!

Trener zadowolony. Rodzice również.