AdminS

biwak

Dziękujemy bardzo za bardzo miły pobyt u Państwa Sytek, dziękujemy Gospodarzom za zwolnienie z kosztów biwaku dla Iljii, naszego kolegi z Ukrainy. Dwa dni, a tyle atrakcji, z których mogliśmy korzystać do woli, w tym: trampolina, zwierzęta domowe i rolnicze, które pielęgnowaliśmy, obserwowaliśmy, dokarmialiśmy, przejażdżka bryczką po okolicy, strzelanie z łuku, podchody z niezwykle ciekawymi zadaniami przygotowanymi przez Gospodarzy. Mieliśmy też okazję pobawić się na dmuchańcach i zmierzyć się z bykiem rodeo, poskakać przez linę, czy po prostu poleżeć na leżaku w słońcu, głaszcząc kota. W czasie pojedynczych chwil z deszczem, korzystaliśmy ze stołu bilardowego i piłkarzyków, ciesząc się przestrzenią na zadaszonym pięknym tarasie. Dziękujemy za pyszne, urozmaicone posiłki i przygotowanie dla nas ogniska z pieczeniem kiełbasek, łasuchy dziękują za watę cukrową. Całej klasie bardzo się podobało. Będziemy polecać to piękne i atrakcyjne miejsce.

Michalina Hałas, Lucyna Taraska