AdminS

dziecko

Pełne niespodzianek obchody Dnia Dziecka w naszej świetlicy są już tradycją. Tym razem zabawa była  podzielona na dwa dni. Pierwszego dnia została wykonana gazetka nawiązująca do tematyki święta. 

Uczyliśmy się piosenki pt. ,,Jesteśmy dziećmi,,. Jednak najważniejsze w tym dniu było zapoznanie dzieci z ich prawami, które zostały zapisane w Deklaracji Praw Dziecka. Czytaliśmy również książkę pt. ,,Moje prawa ważna sprawa,,. Dzieci  powinny znać swoje prawa, aby móc głośno upomnieć się o ich przestrzeganie i uczyć się odpowiedzialności w rozumieniu oraz przestrzeganiu praw wszystkich ludzi. 

Kolejnego dnia świętowaliśmy aktywnie podczas zorganizowanych na boisku zabaw - śpiewaliśmy, skakaliśmy i rysowaliśmy w towarzystwie kolorowych balonów i wesołej muzyki. Na koniec Pani Iwona poczęstowała nas słodką niespodzianką, którą przygotowała dla wszystkich świetliczaków -smakowała wyśmienicie. Dziękujemy za wspaniałą zabawę.

Iwona Goździk