AdminS

balony

10 czerwca na uczniów przebywających w świetlicy szkolnej czekała wyjątkowa niespodzianka. Przygotowano dla nich warsztaty modelowania balonów, na które został zaproszony animator zabaw dziecięcych  Pan Bartek Popielarz.

Warsztaty balonowe to niecodzienna forma zabawy, która rozwija dziecięce zdolności motoryczne , integruje dzieci, daje niepowtarzalną możliwość nauki poprzez wspaniałą zabawę. Zajęcia rozwijają wyobraźnię, sposób postrzegania brył, kształtów i proporcji. Uczniowie poznali tajniki modelowania balonów, nauczyli się podstawowych technik pracy z balonami, technik skrętów oraz nazewnictwa tak, aby świat balonów otworzył przed nimi swoje tajemnice. Każde dziecko mogło spróbować swoich sił w skręcaniu balonowych figurek. 

To był wyjątkowy dzień pełen wrażeń, uśmiechu i radości.

Iwona Goździk