AdminS

My house and my favourite room - projekt eTwinning 4c

Grupa uczniów klasy 4 c właśnie zakończyła pracę nad międzynarodowym projektem eTwinning pt. "My house and my favourite room" . Punktem kulminacyjnym było międzynarodowe spotkanie online z partnerami projektu - uczniami z Turcji i Portugalii. Nasi reprezentanci - Amelia Przybylska, Aleksandra Czyżewska, Filip Brokos, Marcel Kocimski, Tymoteusz Łagocki, Lena Gil pokonując stres powiedzieli po angielsku kilka słów o sobie i zaprezentowali przygotowane przez siebie modele domów. Mieliśmy okazję zobaczyć jak wyglądają klasy w szkołach w Portugalii i Turcji oraz nauczyć się pozdrowień w języku tureckim i portugalskim. Oczywiście polscy uczniowie nauczali również swoich rówieśników pozdrowień w języku polskim. Było to naprawdę ekscytujące przeżycie i okazja by praktycznie wykorzystać swoją wiedzę. Uczestnikami projektu byli również Igor Kwiatkowski i Lena Musi, którzy dzielnie rozwijali swoje kompetencje podczas prac projektowych razem z wcześniej wspomnianą grupą i wspierali technicznie spotkanie online. Całą klasa 4c zaprezentowała wspaniale naszą szkołę. Jestem z Was dumna.

Izabella Forgiel