AdminS

klasy3

24 czerwca 2022 roku w stołówce szkolnej odbyła się uroczystość zakończenia nauki klas III.
W tym ważnym dla społeczności szkolnej wydarzeniu uczestniczyła Dyrekcja Szkoły, przedstawiciel Rady Rodziców, nauczyciele, rodzice oraz najważniejsi - uczniowie klas III. To był szczególny dzień, gdyż uczniowie żegnali się ze swoimi wychowawczyniami, które wprowadziły ich nie tylkow świat wiedzy ale i wartości. Młodsi koledzy i koleżanki, w krótkim występie artystycznym podsumowali i podziękowali za trzy lata wspólnej nauki.
Podczas uroczystości zostały wręczone dyplomy za wysokie osiągnięcia w nauce i podziękowania dla Rodziców. To były niezapomniane chwile! Wszystkim uczniom życzymy słonecznych wakacji, wspaniałego i przede wszystkim bezpiecznego wypoczynku oraz sukcesów w klasie czwartej. Do zobaczenia we wrześniu!

                                                                                                                                                            Organizatorzy