AdminS

Dziś 24 czerwca 2022 roku, oficjalnie witamy wakacje. Uroczystość zakończenia roku szkolnego dla klas 1-2, 4-7 i 1-3 LO Zespołu Szkół w Barcinie odbyła się w Hali Widowiskowo - Sportowej. Uczniowie podsumowali krótko miniony czas, przypomnieli o zasadach bezpieczeństwa podczas wakacyjnego wypoczynku oraz życzyli wszystkim zabawy i wytchnienia od obowiązków szkolnych. Pani Dyrektor Marzena Wolska podziękowała wszystkim za pracę w minionym roku szkolnym.

Zakończenie roku szkolnego to jedna z najbardziej wyczekiwanych chwil dla każdego ucznia. Rok 2021/2022 był czasem wytężonej pracy nauczycieli, uczniów i ich rodziców. Dziękujemy za cały rok solidnej i sumiennej pracy. Zaś wszystkim nauczycielom oraz pracownikom szkoły składamy serdeczne podziękowania za zaangażowanie i wysiłek włożony w kształcenie dzieci. Uczniom gratulujemy uzyskanych osiągnięć w nauce oraz życzymy bezpiecznych wakacji, wielkich przygód i uśmiechu na co dzień. Obyście w kolejnym roku szkolnym wrócili z zapasem sił, gotowi do podjęcia nowych zadań, realizacji marzeń i planów.