AdminS

Pomagamy też zwierzakom

Z okazji przypadającego 4 października Światowego Dnia Zwierząt Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Brzechwy w Barcinie zorganizowała zbiórkę karmy i akcesoriów przydatnych fundacji opiekującej  się bezdomnymi kotami. Akcję dla Arki Braci Mniejszych zainicjowały panie Ewa Wolska i Julia Wróbel, a dołączyła do nich pani Halina Kolińska wraz z harcerzami. Ci ostatni 12 października zorganizowali w czasie przerw kawiarenkę na pomoc zwierzakom, w której można było zakupić słodkości. Darczyńcy okazali się wspaniali. Podarowano duże ilości babeczek, galaretki i wypieków. Kwota, którą udało się zebrać to 617 zł 20 gr! Dziękujemy Wam Rodzice, Dziadkowie i Uczniowie za wielkie serce. Cieszymy się z każdej przekazanej złotówki (będzie na leki), z każdego kocyka (który ogrzeje zwierzątka w chłodny czas), z każdej puszki karmy (która zapełni puste brzuszki kociaków)... Przekazujemy ogromne podziękowania od przedstawicielki fundacji, pani Żanety Głowackiej, która właśnie odebrała od nas zebrane dary. Koty będą zadowolone.