AdminS

       6d   6d

29.09.2023r. o godzinie 18:30 całą klasą pojawiliśmy się, by pod okiem dwóch pań opiekunek wziąć udział w długo wyczekiwanej nocce w szkole. Po omówieniu zasad, poszliśmy zjeść pizzę, później udaliśmy się do pokoju przygotowanego w jednej z sal, aby odpocząć. Rozmawialiśmy o dalszym ciągu nocki. Po niedługim czasie wyszliśmy na korytarz i zaczęliśmy imprezę-tańczyliśmy belgijkę, skrzypka i wiele innych. Po godzinie tańczenia wyruszyliśmy na halę sportową, przy dźwiękach ulubionej muzyki zagraliśmy w siatkówkę, koszykówkę, badmintona. Zrobiło się już późno, ale czekało na nas coś jeszcze-były to podchody. Przed tą atrakcją, dokładnie o godzinie 00:00, rozdałyśmy chłopakom upominki. Właściwie sami je znaleźli bez problemu, chociaż wcześniej starałyśmy się je dobrze ukryć. Po około 60 minutowej zabawie w podchody obejrzeliśmy film "Dopamina", dotyczył ważnego w dzisiejszym świecie problemu uzależnienia od smartfonów i internetu. Mieliśmy też chwilę na dyskusję na temat treści filmu, podzieliliśmy się przemyśleniami. Przyszedł czas na ciszę nocną, większość z nas poszła spać. Mniejsza część oglądała jeszcze odcinki wybranego serialu, toczyły się nocne rozmowy, nawet nie wiemy kiedy zasnęliśmy. Rano wybieraliśmy króla i królową nocy, mistrza porządku, uśmiechu, kultury osobistej. Wspólnie zadbaliśmy o to, by w poniedziałkowy poranek nie było śladu po naszej klasowej imprezce. Nocka nam się podobała, każdy wychodził ze szkoły szczęśliwy mimo niewyspania u niektórych osób.

Zosia Ratajczak

Lucyna Taraska