AdminS

Dziś "Tusiaki ze szkolnej paki" miały swoje ostatnie zajęcia w tym roku szkolnym. Te cotygodniowe spotkania były pełne nauki, zabawy i emocji, a ich rezultaty przyniosły wiele korzyści uczestnikom. Podczas zajęć, dzieci rozwijały swoje umiejętności komunikacyjne oraz uczyły się, jak prawidłowo wyrażać swoje emocje. Dzieci nauczyły się, jak rozpoznawać i nazywać swoje emocje, co pomogło im lepiej rozumieć swoje reakcje i potrzeby. Przez różnorodne gry i ćwiczenia, uczestnicy poprawili swoje umiejętności w zakresie słuchania i mówienia, co wpłynęło na lepszą komunikację w grupie. Dzieci nauczyły się, jak ważne jest rozumienie emocji innych osób i jak skutecznie współpracować w grupie. Podczas ostatnich zajęć, "Tusiaki" miały okazję podsumować to, czego nauczyły się przez cały rok. Był to czas refleksji i celebracji: Dzieci mogły podzielić się swoimi wrażeniami i sukcesami z programu. Każdy uczestnik miał możliwość opowiedzenia, co najbardziej mu się podobało i czego się nauczył. Ostatnie zajęcia były pełne ulubionych gier i zabaw, które dzieci szczególnie polubiły w ciągu roku. Była to okazja do zastosowania w praktyce zdobytych umiejętności. Na zakończenie, każdy uczestnik otrzymał słodką niespodziankę za udział w programie. To była chwila dumy i radości dla wszystkich. Gratulacje dla wszystkich uczestników i ich rodziców za zaufanie i powierzenie organizatorką swoich pociech. Zdobyte umiejętności na pewno będą procentować w przyszłości, pomagając dzieciom w lepszym zrozumieniu siebie i świata wokół nich.