AdminS

KAMELEON

W minionym roku szkolnym uczniowie klas 1-3 realizowali ogólnopolski projekt edukacyjny Kameleon. Głównym celem projektu było przeprowadzenie minimum 6 zajęć w trochę mniej standardowej formie. Ławki szkolne zamieniliśmy na łąkę, park, las i inne miejsca na terenie naszej miejscowości i nie tylko. Musieliśmy wykonać minimum 6 z 12 zadań projektowych, którymi były; “Piknik z książką”, “W pogoni za borowikiem”, “ Detektyw na łące”, “Z mapą w drogę”, “Angielski outside”, “Oswoić zebrę”, “Mała olimpiada”, “Ortografia w ruchu”, “Matematyka pod drzewem”, “Zaczarowana zagroda”, “Barwne liście”, “Zmalowanki”. Udział w tym przedsięwzięciu był niezwykle ciekawym doświadczeniem, uczniom podobały się zajęcia w terenie.
Z pewnością w przyszłości będziemy tego typu lekcje organizować częściej!

Wychowawczynie klas 1-3