|

 

Z radością dzielimy się informacją o przyjęciu zgłoszenia naszej świetlicy do Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego ,,MEGA  MISJA ORANGE''. Głównym celem tego programu jest podniesienie wiedzy najmłodszych uczniów, dotyczącej bezpiecznego i świadomego użytkowania multimediów. Cieszymy się ,że spośród 725 zgłoszonych świetlic znaleźliśmy sie w gronie 300 zakwalifikowanych do tego programu, jako jedyni w powiecie.

Warunkiem uczestnictwa  w projekcie było nagranie i wysłanie 30  sekundowego filmiku, który powstał  dzięki zaangażowaniu p.  I. Goździk i p. K. Moritz, a przede wszystkim dzieciom z naszej świetlicy.  Stworzenie filmu sprawiło wiele radości, dzieci prześcigając się w pomysłach na pokazanie naszej świetlicy, wykazały się niezwykłą kreatywnością, bawiąc i ucząc się jednocześnie.

1 września 2016 roku rozpoczniemy edukację cyfrową z fundacja orange. Czeka nas niezapomniana przygoda edukacyjna. Będziemy poznawać bohaterów cyfrowego laboratorium i rozwiązywać różne zadnia.

Już nie możemy doczekać się nowego roku szkolnego! Teraz wiemy, że nigdy nie należy się poddawać .

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmiku promującego naszą świetlicę.