Pomóżcie bliźniakom uratować album dla mamy

Świetlica: Szkoła Podstawowa nr 2 im.Jana Brzechwy w Barcinie

Data: 02.03.2017

Relacja

Od samego początku było wiadomo, że będzie to wyjątkowa "Mega Misja". Dzisiaj odwiedziliśmy bliźniaków w fotograficznym laboratorium, w którym poznaliśmy podstawowe zasady dotyczące robienia dobrych zdjęć. Dowiedzieliśmy się, jak unikać błędów popełnianych najczęściej przez początkujących fotografów. Od dziś już wiemy, co oznaczają pojęcia: kadr, zasada trójpodziału, kompozycja otwarta - zamknięta, symetryczna, asymetryczna, perspektywa ptasia, żabia i na wprost. Nauczyliśmy się, jak odróżniać zdjęcia wykonane prawidłowo od tych z błędami. Na koniec zastosowaliśmy zdobytą wiedzę wykonując zdjęcia z różnych perspektyw. Dziękujemy bliźniakom za wspaniałą lekcję fotografowania.