23 maja w Szubinie uczniowie naszej szkoły brali udział w I Festiwalu Piosenki Harcerskiej i Turystycznej "Rytm". Część z nich należy do Barcińskiej Drużyny Harcerskiej prowadzonej przez dh Halinę Kolińską, a część to uczniowie działający na zajęciach dla uczniów uzdolnionych pod kierunkiem p. Agnieszki Błażejewskiej. Okazało się, że współpraca obu pań i zapał dzieci zaowocowały doskonałą zabawą i sukcesami. Cieszy fakt, że w dobie piosenek disco polo uczniowie chcą śpiewać refleksyjne ipiękne piosenki harcerskie. Gratulujemy wszystkim uczestnikom, bo uważamy, że ich występy były na wysokim poziomie! Odkryciem scenicznym są Laura Kozłowska i

Oliwia Robaczewska, które po raz pierwszy odważyły się publicznie zaśpiewać, a "Krajka" w ich wykonaniu brzmiała przepięknie. Doskonale spisała się też Zuzanna Jaskuła, która wspaniale przygrywała wokalistom na gitarze.

Oto nasi reprezentanci:

I zespół- zdobywca II miejsca - w ich wykonaniu usłyszeć było można "Bieszczadzki trakt": Adrian Staszak VB Michalina Kozłowska VA Julia Robaczewska IV C gitara - Zuzanna Jaskuła – VIB

II zespół - Oliwia Robaczewska - VBLaura Kozłowska – VB gitara - Zuzanna Jaskuła – VIB

III zespół -nasze absolwentki przynależące do drużyny przy naszej szkole Julia Bronk Julia Skoczyńska

IV zespół -Zofia Nowak - I e Emilia Kolińska - I d Vanessa Przybylska - I e Karina Wierzbińska - I b V zespół, w którego składzie było kilkanaście dziewcząt z naszej szkoły przynależących do Gromady Zuchowej "Tańczące Nutki" prowadzonej przez dh Katarzynę Wszelaki i działającej przy Przedszkolu nr 2 w Barcinie - zdobywca I miejsca w swojej kategorii !!!Oto zdjęcia z imprezy -
http://www.itvszubin.home.pl/?p=155856 

http://www.itvszubin.home.pl/?p=155856

Halina Kolińska, Agnieszka Błażejewska