W marcu uczniowie z klasy II a realizowali projekt edukacyjny pt. ,,Sport to zdrowie".

Oto efekty ich pracy:

Witek opowiedział o swojej pasji, którą jest żeglarstwo. Pokazał jak wykonać różne rodzaje węzłów. Fabian wykonał album o Robercie Lewandowskim. Zuzia przybliżyła nam postać Justyny Kowalczyk. Karolinka pokazała , gdzie w Gminie Barcin znajdują się obiekty sportowe. Kuba przedstawił  swoich ulubionych piłkarzy: Roberta Lewandowskiego i Michała Pazdana, a Bartek: Wojciecha Szczęsnego i Łukasza Fabiańskiego.

Antka ulubionym piłkarzem jest Michał Pazdan. Poza tym Antek interesuje się samochodami sportowymi i wyścigowymi, których modele przedstawił w albumie, wykonując ich rysunki. Agatka interesuje się jazdą konną, opowiedziała o swojej nauce jazdy. Olga zdradziła nam, kto zaraził ją pasją do sportu. Wykonała album, w którym pokazała swoje dotychczasowe sukcesy oraz przygotowała prezentację multimedialną. Kuba i Patryk zestawili rekordy Polski w lekkoatletyce- konkursy olimpijskie. Dominik wykonał album o Robercie Lewandowskim- swoim faworycie wśród piłkarzy. Ania pokazała  jakie są dyscypliny sportowe letnie i zimowe, wykonując piękne rysunki. Ciekawostki o pływaniu przedstawił Eryk, a o strzelectwie dowiedzieliśmy się od Oskara. Emilka przybliżyła postać skoczka narciarskiego- Kamila Stocha.

Wszyscy spisali się na medal! 

Tekst i zdjęcoa Olga Nowicka