Pod koniec kwietnia zakończyłam praktyki w Szkole Podstawowej nr 2 im. Jana Brzechwy w Barcinie w Zespole Szkół w Barcinie.

Cudownym uczuciem było wrócić do miejsca, w którym spędziło się wiele lat. Co więcej moim opiekunem praktyk została Pani Renata Dziurzyńska, która niegdyś była moją wychowawczynią. Jest to ciepła, sympatyczna osoba z niesamowitym podejściem do dzieci. Dzięki Pani Renacie nauczyłam się wiele nowych metod nauczania, poznałam wiele nowych narzędzi pracy, miałam okazję zdobyć doświadczenie oraz sprawdzić się w roli nauczyciela.

Swoje praktyki odbywałam w klasie 1b. Dzieci przyjęły mnie bardzo ciepło, a spędzony z nimi czas upewnił mnie w wyborze drogi zawodowej.  Zarówno obserwacja jak i prowadzenie zajęć sprawiało mi wiele satysfakcji i uśmiechu na twarzy.

Miałam również okazję przeprowadzić rozmowę ze szkolną psycholog oraz pedagog. Obie Panie przedstawiły mi swoją pracę z bardzo interesującej strony oraz  zapoznały mnie z podstawową dokumentacją. W trakcie odbywania praktyki studenckiej dokładnie zapoznałam się również z dokumentacją szkoły.

Bardzo dziękuję Pani Dyrektor za umożliwienie mi odbycia praktyk w tak trudnym dla wszystkich czasie oraz Pani Renacie Dziurzyńskiej za przekazaną wiedzę i mile spędzony czas. Mam nadzieję, że będę miała okazję ponownie  wrócić pomiędzy szkolne mury i spełniać swoje marzenia, które związane są z pracą z dziećmi.:)

Natalia Głąbiak

 

Pod koniec kwietnia zakończyłam praktyki w Szkole Podstawowej nr 2 im. Jana Brzechwy w Barcinie w Zespole Szkół w Barcinie.

Cudownym uczuciem było wrócić do miejsca, w którym spędziło się wiele lat. Co więcej moim opiekunem praktyk została Pani Renata Dziurzyńska, która niegdyś była moją wychowawczynią. Jest to ciepła, sympatyczna osoba z niesamowitym podejściem do dzieci. Dzięki Pani Renacie nauczyłam się wiele nowych metod nauczania, poznałam wiele nowych narzędzi pracy, miałam okazję zdobyć doświadczenie oraz sprawdzić się w roli nauczyciela.

Swoje praktyki odbywałam w klasie 1b. Dzieci przyjęły mnie bardzo ciepło, a spędzony z nimi czas upewnił mnie w wyborze drogi zawodowej.  Zarówno obserwacja jak i prowadzenie zajęć sprawiało mi wiele satysfakcji i uśmiechu na twarzy.

Miałam również okazję przeprowadzić rozmowę ze szkolną psycholog oraz pedagog. Obie Panie przedstawiły mi swoją pracę z bardzo interesującej strony oraz  zapoznały mnie z podstawową dokumentacją. W trakcie odbywania praktyki studenckiej dokładnie zapoznałam się również z dokumentacją szkoły.

Bardzo dziękuję Pani Dyrektor za umożliwienie mi odbycia praktyk w tak trudnym dla wszystkich czasie oraz Pani Renacie Dziurzyńskiej za przekazaną wiedzę i mile spędzony czas. Mam nadzieję, że będę miała okazję ponownie  wrócić pomiędzy szkolne mury i spełniać swoje marzenia, które związane są z pracą z dziećmi.:)

Natalia Głąbiak