1 Dzien Wiosny

Dnia 21.03. obchodziliśmy w naszej szkole Pierwszy Dzień Wiosny. Zadaniem każdej klasy było ustrojenie holi na dany kolor. Klasy 7- I piętro na żółto, klasy 8 -II piętro na czerwono, a liceum i III klasy gimnazjum - wejście na zielono. Udekorowane korytarze pięknie się prezentowały oraz dodawały nam energii. Uczniowie też mieli ubrać się na przydzielony im kolor. Przez to było wyjątkowo kolorowo! Klasy 7, 8 i  III gimnazjum jeszcze tego dnia udały się do sali kinowej MDK na film pt. Królowie lata. Opowiada on o dojrzewaniu, buncie przeciwko rodzicom, relacjach między pokoleniami. Film jest bardzo pouczający ale i w pewnych momentach bardzo zabawny:-). Część atrakcji przenieśliśmy na piątek 22.03. Na długiej przerwie zaproponowaliśmy naszym koleżankom i kolegom udział w BICIU REKORDÓW. Można było sprawdzić się w najrozmaitszych konkurencjach, np. w tłumaczeniu słówek na czas, podbijaniu piłeczki do tenisa stołowego itd. Rozstrzygnęliśmy kto np. ma najdłuższą dłoń w szkole, albo kto jest najniższy z danego rocznika. Te konkurencje przyniosły nam dużo emocji! Każdy zwycięzca otrzymał dyplom i słodki upominek. Obchody Pierwszego Dnia Wiosny w budynku ul. Polnej dały nam wiele powodów do radości i sprawiły, że na naszych twarzach pojawił się uśmiech, bo przecież śmiech to zdrowie! Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego dnia!

Dziękujemy opiekunom za pomoc w organizacji tego wydarzenia!
RSU