8 marca w naszej szkole odbył się coroczny konkurs muzyczny ,,MINI PLAYBACK SHOW''. Organizatorkami konkursu były nauczycielki świetlicy p. Iwona Goździk i p. K. Moritz. Celem konkursu było zachęcanie uczniów do wykazania się zdolnościami artystycznymi w dziedzinie tańca, śpiewu i ruchu scenicznego. W tegorocznej edycji wzięło udział 9 solistów i 7 zespołów. Występy solistów i zespołów porywały do zabawy licznie przybyłą publiczność. Dodatkowym atutem była bogata oprawa sceniczna i słodka muffinowa niespodzianka od Cukierni ,,Marta'' w Barcinie. Jury w składzie p. M. Wróblewska, p. M. Wardęcka, p. A. Gaczkowska i przedstawicielka RSU K. Nowicka po wysłuchaniu piosenek i obejrzeniu choreografii zdecydowało przyznać następujące nagrody:

Kategoria klas II - III

SOLIŚCI

MIEJSCE I - Agata Paszkiet kl. IIa

MIEJSCIE I - Zofia Forgiel kl.IIa

MIEJSCE II - Wiktoria Osuch kl. IIc

MIEJSCE II - Filip Ojczenasz kl.IIa (tańcerki: Karolina Mazurek kl.IIa, Zofia Forgiel kl.IIa, Anna Przybylska kl.IIa)

MIEJSCE III - Zuzanna Jędro kl. IIe

ZESPOŁY

MIEJSCE I - Ewelina Ciesielska kl.IIIa, Monika Wojcińska kl.IIIa, Aleksandra Bogucka kl.IIIa

MIEJSCE II - Zofia Tafelska kl.IIIb, Lidia Dudek kl.IIIb, Karina Wierzbińska kl.IIIb

MIEJSCE II - Gabriela Kaniuka kl. IIc, Julia Thusik kl.IIc, Weronika Burchardt kl.IIc

MIEJSCE III - Eliza Chareńska kl.IIb, Paulina Chareńska kl.IIIb, Martyna Łożyńska kl.IIIb

Kategoria klas IV - VI

SOLIŚCI