|

W poniedziałek 29 stycznia uczniowie klasy I b wraz wychowawczynią, zaprosili do stołówki szkolnej swoje babcie i dziadków. Dzieci wyrecytowały wierszyki, zaśpiewały piosenki oraz zatańczyły „Swing w uliczce”. Wręczyły również własnoręcznie wykonane laurki z odbiciem swoich rączek oraz pamiątkowe breloczki. W wesołej atmosferze odbyły się konkursy dla wnuków i dziadków. Rywalizowano w rzutach do celu, rozpoznawano tytuły piosenek, dmuchano balony, z którymi następnie  trzeba było zatańczyć w parze. Goście musieli również rozpoznać swoje podobizny na portretach przygotowanych przez wnuczków. Na zakończenie spotkania wszyscy obecni utworzyli wielkie koło i zatańczyli do piosenki „Cała sala śpiewa z nami”. Uroczystość pomogły przygotować mamy, które upiekły pyszne ciasta.

To było naprawdę niezapomniane popołudnie, które pozostanie w pamięci wszystkich uczestników.