|

28 marca 2018r w naszej szkole zaprezentowano przedstawienie pt. "Misterium Męki Pańskiej" przygotowane przez uczniów klas III-VI. Młodzi aktorzy ukazali wydarzenia, które miały miejsce w Wielki Czwartek, Wielki Piątek, Wielką Sobotę i Niedzielę Zmartwychwstania. Pan Michał Szaforz przygotował prezentację multimedialną ukazującą obrazy Męki Pańskiej. Oprawę muzyczną przygotowała pani Anita Rzepka. W przygotowaniu dekoracji wielkopostnej pomogli panowie konserwatorzy : Sławek Nowakowski i Grzegorz Pijarowski. Nad nagłośnieniem czuwał jak zwykle niezawodny pan Rysiu Hulisz. Chwile spędzone na rozpamiętywaniu Męki Jezusa dostarczyły wielu wzruszeń i głębokich przeżyć religijnych. Na zakończenie spotkania pani Dyrektor złożyła wszystkim życzenia świąteczne. 

Osoby występujące w przedstawieniu: Jakub Krakowiak, Kinga Nowicka, Krzysiu Zaborowski, Jędrzej Zieliński, Zosia Nowak, Oliwia Wyzina, Janek Wolski, Eryk Becner, Bartek Tabaczuk, Oliwier Nowak, Nikodem Rydlewski, Nikodem Macina, Michał Hunker, Weronika Berezińska, Maksiu Gaczkowski, Emilka Kolińska, Bartek Kowalczyk, Weronika Sosnowska, Melania Najkowska, Eliza Chareńska, Zuzia Duda, Roksana Gronowska, Dominika Kamińska, Kaja Moritz, Jagoda Pawlak, Gabrysia Kaniuka, Ola Puzio i Oliwia Taraska.

 Wszystkim uczniom bardzo dziękuję za udział w przedstawieniu.

                                                                                     Urszula Osuch