Życie każdego człowieka dzieli się na pewne etapy. Jednym z nich jest czas gimnazjum - etap dorastania, podejmowania pierwszych poważnych decyzji. Kiedy uczeń kończy szkołę i idzie dalej, tak naprawdę tracimy z nim kontakt. Nie oznacza to, że nie śledzimy jego poczynań. Wielokrotnie napawają nas one dumą, bo wielu naszych absolwentów osiąga sukces - zdobywa wymarzony zawód, zakłada rodzinę, pracuje? Są i tacy, którzy realizując swoje pasje, stają się osobami znanymi i rozpoznawalnymi również poza naszym miastem. 
Zachęcamy do czytania zakładki "Losy absolwentów" - znajdziecie tam informacje o tych, którzy etap gimnazjum mają już za sobą. Teraz działają i odnoszą sukcesy w innych miejscach, ale nadal o nas pamiętają. 
Zakładka będzie sukcesywnie uzupełniana, a już dziś możecie przeczytać o: Kacprze Karaszewskim ( fotografie i młodym kreatorze mody), Danielu Jakubowskim (wielokrotnym laureacie konkursów i olimpiad kuratoryjnych), Arturze Puzio (mistrzu Polski FMX) , Annie Walaszczyk (wybitnej tenisistce stołowej), Krzysztofie Rydlewskim ( studencie i pracowniku uznanej międzynarodowej firmy komputerowej), Adriannie GrzelakWisławie ŁysyGracjanie StefańskiejMarii RobaczewskiejKacprze BiałkowskimLucynie Siekierce-Wesołowskiej, Marcie Cholewińskiej.
Może kiedyś napiszemy o Was? 


Marta Cholewińska
Lucyna Siekierka
Kacper Białkowski
Maria Robaczewska
Gracjana Stefańska
Wiesława Łysy
Adrianna Grzelak
Daniel Jakubowski
Kacper Karaszewski
Artur Puzio
Krzysztof Rydlewski
Anna Walaszczyk

Filip Krych

Filip Skoczyński

Olga Gwizdała